Ben Senin Bedeninim. Beni Duy, Tanı!

1. Senin benim hakkımda düşündüğün gibi görünüyorum. Lütfen, benim güzel olduğumu düşün ve ben öyle olacağım.

2. Çeşitli hastalıklarla ilgili düşündüğünde ve bunları bende bulmaya çalıştığında senin düşüncelerine boyun eğiyorum ve hasta oluyorum.

3. Sende olumsuz hisler, duygular oluşturan düşüncelere çok fazla zaman ayırdığında, ben de hasta olmaya başlıyorum. Çünkü paha biçilmez hayat enerjin bu düşüncelerle heba oluyor.

4. Mutluluk verici şeyler düşündüğünde ben de çiçek açıyorum ve gözlerinin önünde gençleşiyorum.

5. Benim kaynaklarım ve olanaklarım çok fazladır. Bana sadece güven. Kendimi yenileyebilirim, bazı organlarımı ve dokularımı kendi kendime yenileyebilirim. Doktorlar bana iyileşemez tanısı koysalar bile iyileşebilirim. Benim bu arzuma yardım et ve benim olanaklarıma inan.

6. Ben yüzyıllarca fonksiyon gösterecek şekilde programlanmışım. Neden daha 35-40 yaşlarında yaşlanmayı düşünmeye başlıyorsun? Sen beni düşüncelerinle yaşlandırıyorsun. Çünkü sizin toplumunuzda 100 yıl yaşamanın bir sınır olduğunu söyleyen bulaşıcı bir program yaygın.

7. Bir şey atıştırmaya karar verdiğinde, en azından bazı seferlerde bana da bir sor. Beni duymayı başarırsan, sana her zaman cevap vereceğim. Ve bu sadece senin yararına olacak. Oysa sen yemeği ya otomatik pilotta ya da okuduğun o bir sürü akıllı kitaba göre yiyiyorsun.

8. Güzellikle ilgili konuya bir daha dönmek istiyorum. Beni bir sürü tablet, silikon, botoks, akril, jel gibi şeylerle doldurma. Ben bunlarsız da güzel olabilirim. Sadece bana biraz yardım et. Büyük bir sevinçle, sana gerekli olan ve beğendiğin forma gireceğim.

9. Temiz havada dolaşmaya bayılıyorum. Yüzmeye, koşmaya, dans etmeye, masaja bayılıyorum. Pek çok başka eğlenceli ve sana sevinç veren şeylerle uğraş. Oysa ki sen bilgisayar ve televizyon önünde oturup duruyorsun…

10. Ben sana inanıyorum. Bir dilim pasta yediğinde kilo alacağını düşünüyorsun ben ise senin düşünceni gerçekleştiriyorum ve kilo alıyorum.

11. Seni çok seviyorum. Ve senden aşk ve şükretmek ile ilgili kelimeler duymak istiyorum. En azından bazen…. Ama yapmasan da fark etmez – seni koşulsuz seviyorum.

Ben, senin bedeninim, senin evreninim. Sen de sonsuz evrenin kutsal bir parçasısın.

Her şey olması gerektiği gibi olduğu için şükrediyorum.

Beni dinlediğin için teşekkürler.

Teşekkür ederim… Ben sadece sen arzu ettiğin için varım. Ve senin beni görmek istediğin gibiyim.

Hadi birbirimize yardım edelim.

Sevgiyle: Bedenin