Frekans Yükseltme

Etrafımızdaki her şeyin, her nesnenin ve her insanın bir frekansı vardır.

Bazılarınınki düşük bazılarınınki ise yüksektir. Ortamların ve kişilerin frekansları sabit değildir. Günden güne, an be an değişim gösterebilirler. Bizler her zaman bedenimizin, zihnimizin, ortamımızın yüksek bir titreşim frekansında olmasını isteriz.

Böylece, isteklerimize, istediğimiz insan olmaya yaklaşırız. Hastalıklardan ve yaşamdaki olumsuzluklardan uzaklaşırız. 

Öfke, korku ve endişe gibi duygular enerji frekansımızı düşüren duyguların başında gelir.

Düşük frekanslar bizi mutsuz kılar, hastalıkları ise beraberinde getirir.

Duş almak ve duşta tuz kullanmak frekansımızı dengeler. Su tüketimi çok önemli.

Su da olduğu gibi gıdaları da tüketirken düşük frekanslı düşünce ve duyguları konuşmak yemeğe aktarmak frekansı düşürür. Bakır kullanımı frekansımızı düşüren manyetik dalgaları emecektir.

Frekansınız ne kadar yüksekse ufkunuz o kadar geniştir.

Çünkü vücudunuzun ve zihninizin yaşam enerjisini alma kapasitesini arttırırsınız. Frekansınızı yüksek tutup koşulsuz ve yargısız sevgi içinde olmak, sizinle iletişim halinde olan her şeyin frekansını arttırır.

Duygularınız kimyasal bir bildirim sistemi gibidir.

Sağlıklı bir insan vücudunun 62-68 (62-72) MHz’lik bir frekans aralığı var. Hastalık ve rahatsızlıklar 58 MHz’de baş göstermeye başlıyor. Esans yağlar insan tarafından kullanılan doğal maddeler arasında en yüksek frekansa sahip olan şeydir.

Frekanslar; sosyal ilişkilerinde sağlıklı bir iletişim kurulamaması, özgüven problemleri yaşanması, kendini ifade edememek, depresyona yatkınlık, başarısızlık, motivasyon azalması, konsantrasyon eksikliği, kronik yorgunluk, stres ile baş edememe, hiperaktivite, migren, kilo problemleri ve uykusuzluk gibi pek çok İNSAN organizmasındaki trilyonlarca hücrenin hepsi kendisine özel frekanslarda titreşiyor.

Bütün bu titreşimlerin toplamı kişinin genel frekans spektrumunu belirlemekte.

İnsan organizmasının yaydığı farklı elektromanyetik frekanslar ise kişinin bireysel frekans alanını oluşturuyor.

Biyofrekans, kanserden alerjiye, migrenden fıtığa kadar 400’e yakın hastalık üzerinde Avrupa ve Amerika’da da yıllardır uygulanan ve hastalığa neden olan sorunu tespit ettikten sonra kişiyi bütünsel olarak ele alıp buna göre frekans tedavisi yapan bir tamamlayıcı tıp yöntemidir.

Radyasyon, kimyasallar, katkı maddeleri, genetiği bozulan gıdaların yanı sıra duygu ve düşünceler de bedenin frekansını bozabiliyor.

Alıntı